چاپ رمان شما

نوشتن رمان

بهتر است قبل از اینکه شرایط چاپ رمان و یا چاپ کتاب را بدانید اول هدفتان از نوشتن رمان را بدانید ؟ چرا که زندگی بشر پر فراز و نشیب است . مطئناً همه ما در زندگیمان پیشامدهایی بوجود آمده که همیشه در ذهنمان می ماند و ارزش تبدیل به یک داستان یا یک رمان را دارد . چه بسا کسانی که به خاطر همین اتفاقات که لازمه زندگی بشر است نویسنده شده اند .

ممکن است در کودکی آرزوی داشتن یک دوچرخه را داشته اید ؟ در جوانی عاشق شده اید و از معشوق جواب رد شنیده اید ؟ در میان سالی با همسرتان درگیر شده اید و کارتان به طلاق و دادگاه کشیده باشد ؟ یا بخشی از زندگی تان را در زندان به سر برده باشید ؟ یا هر شب در خواب و تخیل با موجودات فضایی مبارزه می کنید ؟ و … همه اینها می تواند طرح خوبی برای نوشتن یک رمان باشد .

در واقع هر کسی که داستانی برای گفتن داشته باشد می تواند بنویسد . چه هدفش این باشد که آن را منتشر سازد یا برای لذت بردن بنویسد .  اگر جزو ان دسته از مردم هستید که همیشه در حال خیال بافی هستید بهتر است هر چه سریعتر شروع کنید و بنویسید . گر چه نوشتن کتاب شاید کمی سخت به نظر برسد ولی با تلاش مداوم می توانید از پس آن برایید .

چاپ رمان

اگر شما پیش نویسهایتان را خودتان با لب تاب تایپ می کنید که چه بهتر وگرنه باید آنها را به یک تایپیست بدهید تا برایتان تایپ بکند . سپس آن را برای ما ارسال بفرمایید تا رمانتان را به چاپ برسانیم . البته قبل از ارسال حتما صفجه مراحل چاپ کتاب و قرارداد را بخوانید تا پاسخی باشد به همه سوالاتتان . ما دیگر اینجا نحوه بستن قرارداد چاپ رمان را ذکر نمیکنیم . پس از مطالعه نحوه قرارداد با ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *